www.kilokontrolet.com sitesinin sahibi arkadaşım Semra’ nın vasıtasıyla Herbalife yarışmasını yapıyoruz bu hafta.
Kendisi Herbalife ile ilgili neler demiş?
1,5 yıl önce arkadaşım vasıtası ile tanıştım firma ile. Sürekli kiloları ile sıkıntı içinde biriydim, aldığım eğitimler sayesinde beslenmenin önemini öğrendim. Öğün yerine geçen shake ,vitamin, lif ve yeşil çayı gündelik beslenme düzenimin içine dahil ettim. İlk ayımda 5 ,4 ayın sonunda 13 kilo kilolarımı aşağı kontrol ettim.
Peki Herbalife nedir ?
Genel Bilgi: 30 yıllık deneyimiyle Herbalife International bugün kilo kontrolü, beslenme ve kişisel bakım ürünleri alanında dünya liderleri arasında yer almaktadır. Dünyaca ünlü bir şirket olan Herbalife, bitki bazlı ve doğal özlerden oluşan ürünler sunmaktadır. Bu ürünler, dünya çapında 72 ayrı ülkede bir milyonu aşkın bağımsız distribütör aracılığı ile şuan tüketicilere ulaşmaktadır.
Nasıl Kazanacaksınız?
Aşağıdaki soruya pazar akşamına (16.05.2010 saat 23:59 a) kadar yorum olarak cevabınızı verebilirsiniz. Doğru cevabı verenler arasından 3 kişi www.kilokontrolet.com sitesinden 100 tl ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak 30 tl değerinde indirim kuponu kazanacak ve kazananlar arasında siteden ilk alışveriş yapan kişiye Radiant CTM Günlük Yüz Temizleyicisi hediye olarak gönderilecek.

Herbalife şuan aşağıdakilerden hangi gündüz kuşağı programına sponsorluk yapmaktadır?

1. Deryalı Günler (show tv)

2. Ebruli (tv 8)

3. Sabahın Sedası (kanal d)

– Yorumlarınıza adınızı-soyadınızı eklemeyi unutmayın. Adsız olanları silmek durumunda kalacağım.
– Bu yazının yorumları cevaplara etki etmemesi için pazar gecesine kadar yayınlanmayacaktır.
– Kazananlar 18.05.2010 tarihinde açıklanacaktır.
http://www.lacintenel.com/2010/05/bu-sefer-hediye-herbalife-dan.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+lacintenel%2FhbQu+%28.%3A*%3A.LaCheen.%3A*%3A.%29